Jednym z obszarów naszej działalności jest digitalizacja klisz offsetowych. Najwyższej klasy sprzęt firmy Heidelberg, którego używamy, wyposażony jest w specjalne, hardwarowe i softwarowe funkcje umożliwiające odrastrowywanie i łączenie skanów. Dodatkowe unikalne oprogramowanie pozwala usunąć zbędne plamki i zarysowania. W efekcie otrzymujemy skany często przewyższające jakością oryginały.

Nasuwa się pytanie po co to w ogóle robić? Otóż w wielu wypadkach nie istnieją, bądź nigdy nie istniały elektroniczne formy danej publikacji - pozostały jedynie klisze. Jednym z takich przypadków są wydawnictwa zajmujące się komiksami. Sporo komiksów powstało przed kilkudziesięciu laty i poza kliszami nie ma żadnych materiałów, a wznawia się je ciągle i to na całym świecie. Zapisane w formie elektronicznej znacznie łatwiej można dostosować do lokalnych rynków i nowoczesnych sposobów druku.
Dlatego też usługi dla wydawnictw tego typu - głównie francuskich i belgijskich, np. Glenat, Graton - dominują w naszej pracy.